İHRACAT BÖLGELERİMİZ GENİŞLİYOR

Teke Otomotiv, Fiat araç modellerinin OEM ve aftermarket yedek parçalarının, müşterilere uygun fiyatlarla, yerli-yabancı farklı marka çeşitleriyle ve hızlı şekilde dağıtımını gerçekleştirmek amacıyla 1989’da kurulmuştur.

Teke Otomotiv yıllar geçtikçe ürün gamına Ford, Peugeot, Renault ve Iveco ile birlikte bütün global araç markalarının parçalarını da dahil ederek, müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermeye devam etmiştir.

Otomotiv yedek parça ticaretinin kalbi olan İstanbul, Aksaray’da kurulmuş olan Teke Otomotiv, dünyanin her yerinden bu bölgeyi sürekli ziyaret eden yedek parça ithalatçıları sayesinde oldukça geniş bir tecrübeye sahip olmuştur. Bu durum, Teke Otomotiv’in tamamen ihracat odaklı bir firma olmasına, ürün çeşitlerini ve hizmetlerini bu anlayışla geliştirmesine imkan sağlamıştır.

Teke Otomotiv’in kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ve rekabetçi fiyat politikaları, TECHNOWORLD ve TKE SPARE PARTS markalarının dünya genelinde birçok ülkede kabul görmesini ve kullanıcıların güvenini kazanmasını sağlamıştır.

Kendi markalarının yanı sıra bünyesinde bulundurduğu gerek OEM Orijinal yedek parçaları gerekse de 250’den fazla Global ve Türk Aftermarket yedek parça markalarının 300.000’den fazla ürün çeşidini sektördeki en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturan Teke Otomotiv, daima bir Depodan Daha Fazlası anlayışıyla hizmet vermekte ve müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır.

Teke Otomotiv, müşteri odaklı yaklaşımı, ihracat müşterilerinin taleplerine Tek Tedarik Noktası olarak hizmet vermesi ve müşterilerinin paketleme ve dökümantasyon ihtiyaçlarını anında karşılayacak şekilde kurgulanmış organizasyon yapısı sayesinde ihracat yaptığı ülkelerin ve bu ülkelerde hizmet verdiği firmaların sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

İş ortağımız olarak, hizmetlerimizden ve oldukça avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak ve firmanızın ciro gelişimine destek olmamıza olanak vermek için bizimle hemen iletişime geçmenizi rica ederiz.

Yurtdışı: export@www.tekeler.com / Yurtiçi: info@www.tekeler.com / Telefon: 0090 212 588 00 20