TECHNOSHOCK

YOLA BİZİMLE TUTUNUN

100% YERLİ

SERMAYE / HAMMADDE / ÜRETİM

 

Tekeler Otomotiv, Fiat araç modellerinin OEM ve aftermarket yedek parçalarının, müşterilere uygun fiyatlarla, yerli-yabancı farklı marka çeşitleriyle ve hızlı şekilde dağıtımını gerçekleştirmek amacıyla 1989’da kurulmuştur.

Tekeler Otomotiv yıllar geçtikçe ürün gamına Ford, Peugeot, Renault ve Iveco ile birlikte bütün global araç markalarının parçalarını da dahil ederek, müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermeye devam etmiştir.

Otomotiv yedek parça ticaretinin kalbi olan İstanbul, Aksaray’da kurulmuş olan Tekeler Otomotiv, dünyanin her yerinden bu bölgeyi sürekli ziyaret eden yedek parça ithalatçıları sayesinde oldukça geniş bir tecrübeye sahip olmuştur. Bu durum, Tekeler Otomotiv’in tamamen ihracat odaklı bir firma olmasına, ürün çeşitlerini ve hizmetlerini bu anlayışla geliştirmesine imkan sağlamıştır.

Yılların getirdiği deneyim ve yedek parça bilgisiyle, Tekeler Otomotiv üretici kimliğini de oluşturmuş ve TechnoShock markasıyla binek ve hafif ticari araçlara yönelik, yüksek kaliteli amortisör üretimi gerçekleştirmeye başlamıştır.

Tekeler Otomotiv idealist bir yaklaşımla, kullandığı bütün ham maddeleri yurtiçinden tedarik etmesi ve kaliteden taviz vermeyen üretim prensipleriyle, TechnoShock markalı ürünlerini gerek yurtiçi gerekse de ihracat müşterilerine başarıyla sunmakta ve Türk Kalitesini gururla temsil etmektedir.

Tekeler Otomotiv, dünya genelinde 30’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, saygın ve güvenilir bir üretici olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Tasarruf sağlar

Doğru Ürünleri, Daha İyi Fiyatlarla sunuyuruz

Kutucu Değil ÜRETİCİ

Sizin için El Emeği, Göz Nuruyla üretiyoruz

Geniş Seçenek

Uyumlu araç model çeşidimizi sürekli arttırıyoruz

Garantili Kalite

Her yol koşulunda üstün performans & uzun ömür sağlıyoruz

TECHNOSHOCK - UYUMLU ARAÇLAR & MODELLER