Наши OEM прайс-листы публикуются каждый месяц

Fiat, Ford, Renault, Peugeot, Iveco markalı araçların tüm modellerine yönelik OEM Yedek Parça Fiyat Listelerimiz yayınlandı.

Siz de çok uygun fiyatlı binlerce referans arasından, firmanıza en uygun referansları seçebilir; seçtiğiniz referansları Teke Otomotiv’in kaliteli teslimat hizmeti sayesinde hızlı şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Aylık OEM fiyat listelerimizi firmanızla düzenli olarak paylaşmamızı isterseniz; tek yapmanız gereken, bizimle temasa geçmek.

Ayrıca B2B programımızı kullanarak, OEM ürünlere ilaveten önde gelen 250’den fazla Global ve Türk Aftermarket yedek parça üreticilerinin 300.000’den fazla referansının kampanyalı fiyatlarını da görebilir ve bu ürünlerden uygun bulduklarınızı da siparişlerinize ekleyebilirsiniz.

Son olarak Teke Otomotiv güvencesi ve kalitesiyle, TECHNOWORLD markamız altında, değerli müşterilerimize sunduğumuz aşağıdaki ürün çeşitlerimizi de inceleyebilir ve firmanıza yüksek kar sağlayacak birçok referansı da anında satın alabilirsiniz:

Yurtiçi talepleriniz için info@www.tekeler.com, yurtdışı talepleriniz export@www.tekeler.com e-posta adreslerimizden ya da 0212 588 00 20 numaralı telefonumuzdan bizimle 7/24 iletişime geçmenizi rica ederiz.